Contrinex induktivni senzor M18 kao u istoj ravnini PNP DW-AD-503-M18
- Kataloški br:
- 2875472 - 62
- Oznaka:
- 330-020-262
- EAN:
- 2050009101725
- Kataloški br:
- 2875472 - 62
- Oznaka:
- 330-020-262
- EAN:
- 2050009101725
Contrinex induktivni senzor M18 kao u istoj ravnini PNP DW-AD-503-M18
200.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
200.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | induktivni senzor |
| Tip | DW-AD-503-M18 |
| min. pogonski napon | 10 V |
| Pogonski napon maks. | 30 V |
| Pogonski napon | 10 - 30 V |
| Izlazi | PNP |
| Duljina kabela | 2 m |
| Preklopna razdalja (maks.) | 12 mm |
| Frekvencija prebacivanja | 600 Hz |
| Priključak | kabel, 3-žilni |
| Montaža | kao u istoj ravnini |
| Veličina | M18 |
| Materijal kućišta | mjed |
| Vrsta kontakta | 1 zatvarač |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +70 °C |
| Visina | 51 mm |
Opis
Opis
Induktivni senzor DW-AD-503-M18 IC510
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





