CYS Standardni servo S0650F Digitalni servo Materijal prigona: Čelik Sustav utičnica: JR
- Kataloški br:
- 1695748 - 62
- Oznaka:
- S0650F
- EAN:
- 4053199551101
- Kataloški br:
- 1695748 - 62
- Oznaka:
- S0650F
- EAN:
- 4053199551101
CYS Standardni servo S0650F Digitalni servo Materijal prigona: Čelik Sustav utičnica: JR
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, visina | 63 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 30 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 81.7 mm |
| Materijal prigona | Čelik |
| Okretni moment (7,4 V) | 539 Ncm |
| Okretni moment serva (6 V) | 490 Ncm |
| Operativno vrijeme (6 V) | 0.14 s (60°) |
| Operativno vrijeme (7,4V) | 0.13 s (60°) |
| Pogonski napon (područje) | 6 - 7.4 V |
| Pogonski napon maks. | 7.4 V |
| Položaj | Dupli kruglični ležaj |
| Proizvođač-br. dijela | S0650F |
| Servo tehnologija | Digitalni servo |
| Status napona | Visoki napon |
| Sustav utičnica | JR |
| Težina | 202 g |
| Vrsta proizvoda | Standardni servo |
| pogonski napon min. | 6 V |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





