D-Link D501 LTE internet ključ 3400 MBit/s
- Kataloški br:
- 3466341 - 62
- Oznaka:
- D501
- EAN:
- 790069475412
- Kataloški br:
- 3466341 - 62
- Oznaka:
- D501
- EAN:
- 790069475412
D-Link D501 LTE internet ključ 3400 MBit/s
1,225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prenosiv
- 4G standardi: LTE
- Siva, bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LTE internet ključ |
| Standardni prijenos | LTE/4G 5G |
| Prijenos podataka | 5G LTE HSPA |
| Brzina prijenosa (maks.) | 3400 MBit/s |
| Boja | siva bijela |
| Težina | 68 g |
| Širina | 41 mm |
| dim. | (Š x V x D) 41 x 95 x 22.5 mm |
| Izvedba | adapter |
| Dubina | 22.5 mm |
| Visina | 95 mm |
| Primjena kabela | USB 2.0 |
| Izlazni napon | 5 V |
| područja primjene | USB-adapter |
| WLAN | ne |
| 0 - 40 °C | |
| ne | |
| 0 - 95 % | |
| da | |
| 10 - 95 % | |
| -40 - 85 °C |
Opis
Opis
D-Link D501 5G NR USB adapter donosi ultrabrzi mobilni internet bilo gdje. S brzinama do 3,4 Gbps preko 5G NR i podrškom za 4G/LTE, idealan je za putovanja, mobilni rad ili kao rezervna veza. Jednostavno se spojite putem USB-C priključka – nisu potrebni upravljački programi. Kompaktni, sklopivi dizajn s unutarnjim antenama nudi visoku prenosivost. Kompatibilno sa sustavima Windows, macOS i Linux. Sa zaštitom SIM PIN-a i širokim frekvencijskim pokrivanjem – savršeno za pokrete.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 5G NR USB adapter (D501)
- USB kabel tipa C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





