Einhell BT-RH 1500 SDS-Plus čekić bušilica 230 V 1500 W uklj. kovčeg
- Kataloški br:
- 1382123 - 62
- Oznaka:
- 4258445
- EAN:
- 4006825546231
- Kataloški br:
- 1382123 - 62
- Oznaka:
- 4258445
- EAN:
- 4006825546231
Einhell BT-RH 1500 SDS-Plus čekić bušilica 230 V 1500 W uklj. kovčeg
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj udaraca maks. | 3900 /min |
| Dimenzija proizvoda, visina | 370 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 122 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 420 mm |
| Držač alata | SDS-Plus |
| Napon | 230 V |
| Određene značajke električnog alata | Uklj. kofer |
| Snaga | 1500 W |
| Težina | 5.3 kg |
| Tip bušilica (kategorizacija) | Akumulatorski čekić |
| Udarna energija maks. | 4 J |
| Vrsta prijenosa (LOV) | 1 brzina |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Einhell BT-RH 1500 SDS-Plus čekić bušilica 230 V 1500 W uklj. kovčeg
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





