Einhell TC-IT 550 infracrveni termometar -50 - 550 °C
- Kataloški br:
- 3556195 - 62
- Oznaka:
- 2270180
- EAN:
- 4006825679373
- Kataloški br:
- 3556195 - 62
- Oznaka:
- 2270180
- EAN:
- 4006825679373
Einhell TC-IT 550 infracrveni termometar -50 - 550 °C
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- -50 - 550 °C
- Stupanj emisije -
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | infracrveni termometar |
| Maks. temperatura | 550 °C |
| Osnovna preciznost ± | 3 % |
| dim. | (D x Š x V) 166 x 122 x 44 mm |
| Težina | 170 g |
| Širina | 122 mm |
| Visina | 44 mm |
| Dužina | 166 mm |
| Raspon (maks.) | 1.2 m |
| Opskrba naponom | 1,5 V |
| Min. temperatura | -50 °C |
Opis
Opis
Einhell infracrveni termometar TC-IT 550 praktičan je pomagač u kući i radionici, omogućujući brzo i precizno mjerenje temperature svakodnevnih predmeta. Bilo da se radi o popravcima ili održavanju, mjerenju temperature pećnica, kamena za pizzu i hladnjaka ili otkrivanju nedostataka izolacije na prozorima i vratima: termometar može kontinuirano mjeriti temperature laserskom točkom u rasponu od -50 °C do +550 °C. Mjerna točka se određuje pomoću jasno vidljive laserske točke. Radni raspon je između 0,3 i 1,2 m. Prije svakog mjerenja mogu se odabrati tri različite razine emisivnosti, ovisno o površini. Zahvaljujući LCD zaslonu s pozadinskim osvjetljenjem, izmjerena vrijednost se lako očitava. Prikaz temperature može se prebacivati s °C na °F pritiskom na gumb. Radi uštede energije, infracrveni termometar se automatski isključuje nakon 1 minute neaktivnosti. Za korištenje su potrebne dvije AA baterije. Ovo nije uključeno u opseg isporuke.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Lako čitljiv LCD zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
- Prikaz temperature može se prebacivati s °C na °F.
- Funkcija automatskog isključivanja nakon prekida korištenja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)





