Einhell TC-LD 40 R laserski daljinomjer 40 m
- Kataloški br:
- 3556193 - 62
- Oznaka:
- 2270078
- EAN:
- 4006825675368
- Kataloški br:
- 3556193 - 62
- Oznaka:
- 2270078
- EAN:
- 4006825675368
Einhell TC-LD 40 R laserski daljinomjer 40 m
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerno područje 0.05 m - 40 m
- Preciznost mjerenja +/- 3 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | laserski daljinomjer |
| Min. mjerno područje | 0.05 m |
| Maks. mjerno područje | 40 m |
| Preciznost mjerenja ± | 3 mm |
| Funkcije | kontinuirano mjerenje izračun površina izračun volumena |
| Težina | 70 g |
| Kategorija lasera | 2 |
| Valna duljina lasera | 635 nm |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 25 x 112 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 112 mm |
| Dužina | 35 mm |
| Tip | TC-LD 40 R |
Opis
Opis
Einhell TC-LD 40 R laserski mjerač udaljenosti je precizan i svestran mjerni uređaj za primjenu oko kuće, vrta i gradilišta. S mjernim rasponom od 0,05 m do 40 m i laserom klase II (valna duljina 635 nm), uređaj daje precizne rezultate. Točnost linije od +/- 3 mm osigurava maksimalnu preciznost u svakom trenutku, bilo da se radi o mjerenju udaljenosti i površina ili izračunavanju volumena. Mjerenja se mogu izvršiti s prednje ili donje strane uređaja. Uz pojedinačna mjerenja, dostupna je i funkcija kontinuiranog mjerenja za određivanje kontinuiranih udaljenosti. Intuitivno rukovanje podržava osvijetljeni LCD zaslon, koji omogućuje lako očitavanje rezultata mjerenja. Laser se može zasebno uključivati i isključivati, a automatsko isključivanje nakon 1 minute neaktivnosti osigurava dulji vijek trajanja baterije. Kućište s mekanim površinama osigurava sigurno i udobno držanje. U paketu je i praktična torba za pohranu. Za rad uređaja potrebne su 2 x 1,5 V AAA baterije koje nisu uključene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Udobno rukovanje zahvaljujući mekom rukohvatu
- Automatsko isključivanje nakon 1 minute neaktivnosti.
- Sigurnosna značajka: laser koji se može zasebno isključiti
Opseg isporuke
- 1x vrećica za pohranu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





