Einhell TC-LD 60 R laserski daljinomjer 60 m
- Kataloški br:
- 3556194 - 62
- Oznaka:
- 2270082
- EAN:
- 4006825673616
- Kataloški br:
- 3556194 - 62
- Oznaka:
- 2270082
- EAN:
- 4006825673616
Einhell TC-LD 60 R laserski daljinomjer 60 m
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerno područje 0.05 m - 60 m
- Preciznost mjerenja +/- 2 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | laserski daljinomjer |
| Min. mjerno područje | 0.05 m |
| Maks. mjerno područje | 60 m |
| Preciznost mjerenja ± | 2 mm |
| Funkcije | izračun volumena izračun površina kontinuirano mjerenje |
| Težina | 80 g |
| Kategorija lasera | 2 |
| Valna duljina lasera | 635 nm |
| dim. | (D x Š x V) 42 x 25 x 112 mm |
| Širina | 25 mm |
| Visina | 112 mm |
| Dužina | 42 mm |
| Tip | TC-LD 60 R |
Opis
Opis
Einhell TC-LD 60 R laserski mjerač udaljenosti je svestran i precizan mjerni alat za širok raspon primjena oko kuće, vrta i gradilišta. S mjernim rasponom od 0,05 m do 60 m, pruža precizne rezultate zahvaljujući laseru klase II i valnoj duljini od 635 nm. Točnost linije od +/- 2 mm jamči najveću preciznost, bilo da se radi o izračunima udaljenosti, površine ili volumena. Mjerenja se mogu izvršiti s dvije mjerne ravnine, i to s prednje ili donje strane uređaja. Mjerne jedinice mogu se odabrati između metara, stopa i inča. Laserski mjerni uređaj nudi razne načine rada: Kontinuirano mjerenje omogućuje određivanje kontinuiranih udaljenosti, dok funkcija Pitagorinog slijeda omogućuje indirektna mjerenja duljine i visine. Funkcija označavanja osigurava ravnomjerno pozicioniranje, na primjer prilikom postavljanja stupova ograde. Izmjerene udaljenosti, površine i volumeni također se mogu zbrajati ili oduzimati – savršeno za složene izračune. Osvijetljeni LCD zaslon jasno prikazuje rezultate mjerenja i može se pohraniti do 20 mjerenja. Iz sigurnosnih razloga, laser se može zasebno uključivati i isključivati, a automatsko isključivanje nakon 1 minute neaktivnosti štedi baterije. Futrola s mekanim površinama udobno i sigurno leži u ruci. Laserski daljinomjer dolazi s praktičnom torbom za nošenje. Za rad uređaja potrebne su 2 x 1,5 V AAA baterije koje nisu uključene.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Pitagorina funkcija: Neizravno mjerenje duljina ili visina
- Funkcija iskolčavanja: Precizno određivanje unaprijed definiranih udaljenosti
- Automatsko pohranjivanje posljednjih 20 rezultata mjerenja
- Lako čitljiv LCD zaslon s pozadinskim osvjetljenjem
- Podesiva mjerna jedinica: metri, stope, inči
- Udobno rukovanje zahvaljujući mekom rukohvatu
- Automatsko isključivanje nakon 1 minute neaktivnosti.
- Sigurnosna značajka: laser koji se može zasebno isključiti
Opseg isporuke
- 1x vrećica za pohranu.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





