Einhell TE-SV 18 Li 2347187 bežični ručni usisivač 18 V uklj. akumulator, uklj. punjač
- Kataloški br:
- 3532245 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
- Kataloški br:
- 3532245 - 62
- EAN:
- 4.00683E+12
Einhell TE-SV 18 Li 2347187 bežični ručni usisivač 18 V uklj. akumulator, uklj. punjač
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični ručni usisivač |
| Boja | crvena/crna |
| Prikupna posuda | 0.6 l |
| Napajanje | Li-ionskI akumulatori |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Određene značajke vakuumskog usisavača | uklj. akumulator uklj. punjač |
| Tehnologija usisivanja | suho |
| Širina | 16.5 cm |
| Visina | 60.8 cm |
| Dubina | 10 cm |
| dim. | (Š x V x D) 16.5 x 60.8 x 10 cm |
| Kapacitet baterije | 4.0 Ah |
| Baterijski napon | 18 V |
| Broj uključenih baterija | 1 |
| Težina | 1 kg |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





