Electro PJP 3275-C-CD1-V sigurnosna ugrađena utičnica zelena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3412283 - 62
- Oznaka:
- 3275-C-CD1-V
- EAN:
- 3665349013165
- Kataloški br:
- 3412283 - 62
- Oznaka:
- 3275-C-CD1-V
- EAN:
- 3665349013165
Electro PJP 3275-C-CD1-V sigurnosna ugrađena utičnica zelena 1 kom.
4.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 25 A zelena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 25 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 25 A |
| Proizvođač-br. dijela | 3275-C-CD1-V |
| Tip | 3275-C-CD1-V |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | zelena |
| Vrsta izolacije | potpuno izolirani |
| Izolacijski materijal | mesing |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | sigurnosna ugrađena utičnica |
Opis
Opis
preporučeni provrt: Ø12 mm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





