Electro PJP 3285-CD1-R mjerni vod crvena 1 kom.
- Kataloški br:
- 3415062 - 62
- Oznaka:
- 3285-CD1-R
- EAN:
- 3665349013851
- Kataloški br:
- 3415062 - 62
- Oznaka:
- 3285-CD1-R
- EAN:
- 3665349013851
Electro PJP 3285-CD1-R mjerni vod crvena 1 kom.
3.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36 A crvena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivna struja | 36 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 36 A |
| Proizvođač-br. dijela | 3285-CD1-R |
| Tip | 3285-CD1-R |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crvena |
| Priključak | navojni vijak M4 |
| Vrsta navoja | M4 |
| Utičnica-Ø | 4 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | mjerni vod |
Opis
Opis
Preporučeni otvor: Ø12,3 mm za plastično kućište i Ø12,5 mm za metalno kućište
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





