Električni helikopter Gaui X2Flybarless Combo 3D, komplet za sastavljanje, 21200
- Kataloški br:
- 209879 - 62
- Oznaka:
- 212006
- EAN:
- 4016138702545
- Kataloški br:
- 209879 - 62
- Oznaka:
- 212006
- EAN:
- 4016138702545
Električni helikopter Gaui X2Flybarless Combo 3D, komplet za sastavljanje, 21200
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Helikopter - veličina | Serija 380 |
| izvedba modela | BS |
| Dimenzija proizvoda, širina | 83 mm |
| Vrsta izgradnje modela (kategorizacija) | RC helikopter |
| Dimenzija proizvoda, visina | 161 mm |
| Promjer glavnog rotora | 560 mm |
| Težina | 334 g |
| repni rotor- promjer | 111 mm |
| upravljanje |
zarez bočno pomicanje nagib motor Heck (obrtanje u lijevo i desno) |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 500 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





