Elevar SP-ADF-WH SP-13503836 sklopivi okvir bijela 1 x DIN a4 1 kom. (Š x V x D) 210 x 297 x 12 mm
- Kataloški br:
- 3375959 - 62
- Oznaka:
- SP-13503836
- EAN:
- 4064161471532
- Kataloški br:
- 3375959 - 62
- Oznaka:
- SP-13503836
- EAN:
- 4064161471532
Elevar SP-ADF-WH SP-13503836 sklopivi okvir bijela 1 x DIN a4 1 kom. (Š x V x D) 210 x 297 x 12 mm
23.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
23.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- JEDNOSTAVNA SASTAVLJANJA
- Može se koristiti u portretnom i pejzažnom formatu, prikladno za format papira: DIN A4 (210 x 297 mm)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | bijela |
| Dubina | 12 mm |
| Visina | 297 mm |
| Širina | 210 mm |
| Oprema za zidno pričvršćenje | vijci tipla |
| Područje primjene | interijer vanjska površina zaštićena od kiše |
| Boja okvira | bijela |
| Brava | ne |
| Materijal okvira | aluminijska legura |
| Izvedba vrata | sklopiva vrata |
| Materijal stražnje stijenke | PVC |
| Upotreba za papirni fomat | 1 x DIN a4 |
| Moguća zidna montaža | da |
| Oznaka za tip proizvoda | Klapprahmen |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | sklopivi okvir |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- ELEVAR aluminijski okvir na klik A4, bijeli
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





