Elevar uredski materijal LV-9638 - Black crna (Š x D) 225 mm x 315 mm
- Kataloški br:
- 3399877 - 62
- Oznaka:
- LV-9638 - Black
- EAN:
- 4064161476186
- Kataloški br:
- 3399877 - 62
- Oznaka:
- LV-9638 - Black
- EAN:
- 4064161476186
Elevar uredski materijal LV-9638 - Black crna (Š x D) 225 mm x 315 mm
5.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x D) 225 mm x 315 mm |
| Boja | crna |
| Dubina | 315 mm |
| Širina | 225 mm |
| Boja stezaljke | nikal |
| Materijal | plastika karton |
| Materijal stezaljke | metal |
| Kaširani materijal vanjski | folija |
| Raspored položaja (Stezaljka) | gore |
| Upotreba za papirni fomat | din a4 |
| maks. debljina za stezanje | 8 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| Vrsta proizvoda | uredski materijal |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





