Emko CHANNEL8-N 2-točkasti regulator termostat Pt100 -50 do +400 °C relej 5 A
- Kataloški br:
- 2589148 - 62
- Oznaka:
- CHANNEL8-N.2.R.200
- EAN:
- 2050007622314
- Kataloški br:
- 2589148 - 62
- Oznaka:
- CHANNEL8-N.2.R.200
- EAN:
- 2050007622314
Emko CHANNEL8-N 2-točkasti regulator termostat Pt100 -50 do +400 °C relej 5 A
2,065.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 8-kanalni Pt100 senzorski ulazi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | CHANNEL8-N |
| Tip temperaturnog regulatora | 2-točkasti regulator |
| Radni napon | 24 V/AC24 V/DC |
| Mjerno područje | -50 do +400 °C |
| Maks. mjerna temperatura | +400 °C |
| Min. mjerna temperatura | -50 °C |
| Izlazi (Temperaturni regulatori) | relej 5 A |
| Broj relejnih izlaza | 8 |
| Tip tipala | Pt100 |
| Proizvođač-br. dijela | CHANNEL8-N.2.R.200 |
| Vrsta montaže | ugradnja |
| Sučelja | USB |
| Tip senzora | Pt100 |
| Težina | 400 g |
Opis
Opis
EMKO Channel 8-N je regulator temperature u 2 točke s podesivim vrijednostima temperature i 8 relejnih izlaza.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





