Emko ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0 2-točkovni i pid kontroler termostat NTC -50 do +100 °C relej 5 A (D x Š x V) 61.
- Kataloški br:
- 3031445 - 62
- Oznaka:
- ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0
- EAN:
- 8682817154231
- Kataloški br:
- 3031445 - 62
- Oznaka:
- ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0
- EAN:
- 8682817154231
Emko ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0 2-točkovni i pid kontroler termostat NTC -50 do +100 °C relej 5 A (D x Š x V) 61.
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0 |
| Tip temperaturnog regulatora | 2-točkovni i pid kontroler |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Mjerno područje | -50 do +100 °C |
| Maks. mjerna temperatura | +100 °C |
| Min. mjerna temperatura | -50 °C |
| Izlazi (Temperaturni regulatori) | relej 5 A |
| Broj relejnih izlaza | 1 |
| dim. | (D x Š x V) 61.2 x 35 x 90 mm |
| Boja | bijela |
| Visina | 90 mm |
| Dužina | 61.2 mm |
| Širina | 35 mm |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Tip tipala | NTC |
| Proizvođač-br. dijela | ESM-1520-N.5.18.0.2/01.00/2.3.0.0 |
| Vrsta montaže | profilna šina |
| Tip senzora | Negativni koeficijent temperatur (NTC) |
| Težina | 140 g |
Opis
Opis
Regulatori temperature serije ESM-1520N dizajnirani su za mjerenje i kontrolu temperature. Sa svojim oblikom upravljanja uključivanjem/isključivanjem, oblikom upravljanja grijanjem i hlađenjem i značajkama jednostavnim za korištenje, mogu se koristiti u mnogim primjenama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





