Enda ET pid termostat (D x Š) 48 mm x 48 mm
- Kataloški br:
- 3637105 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
- Kataloški br:
- 3637105 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
Enda ET pid termostat (D x Š) 48 mm x 48 mm
700.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
700.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | ET |
| Tip temperaturnog regulatora | pid |
| Radni napon | 90 V/AC250 V/AC |
| dim. | (D x Š) 48 mm x 48 mm |
| Dužina | 48 mm |
| Širina | 48 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 (sprijeda) IP20 (pozadi) |
| Proizvođač-br. dijela | ET4420-230-RS |
| Dubina ugradnje | 87 mm |
| Težina | 250 g |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





