Enda ET pid termostat (D x Š) 96 mm x 96 mm
- Kataloški br:
- 3637107 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
- Kataloški br:
- 3637107 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
Enda ET pid termostat (D x Š) 96 mm x 96 mm
810.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | ET |
| Tip temperaturnog regulatora | pid |
| Radni napon | 10 V/DC30 V/DC8 V/AC24 V/AC |
| dim. | (D x Š) 96 mm x 96 mm |
| Dužina | 96 mm |
| Širina | 96 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 (sprijeda) IP20 (pozadi) |
| Proizvođač-br. dijela | ET9420-LV-RS |
| Dubina ugradnje | 50 mm |
| Težina | 400 g |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





