Enda termostat (D x Š x V) 41 x 77 x 33 mm
- Kataloški br:
- 3637124 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
- Kataloški br:
- 3637124 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
Enda termostat (D x Š x V) 41 x 77 x 33 mm
345.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | ESC21 |
| Radni napon | 230 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 41 x 77 x 33 mm |
| Visina | 33 mm |
| Dužina | 41 mm |
| Širina | 77 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 (prednja strana)/IP20 (zadnja strana) |
| Proizvođač-br. dijela | ESC21 |
| Dubina ugradnje | 29 mm |
| Težina | 90 g |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





