Enda termostat (D x Š x V) 68 x 54 x 94 mm
- Kataloški br:
- 3637118 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
- Kataloški br:
- 3637118 - 62
- EAN:
- 8.68041E+12
Enda termostat (D x Š x V) 68 x 54 x 94 mm
520.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
520.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | termostat |
| Tip | ET5412-230-RS |
| Radni napon | 230 V/AC |
| dim. | (D x Š x V) 68 x 54 x 94 mm |
| Visina | 94 mm |
| Dužina | 68 mm |
| Širina | 54 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 (prednja strana)/IP20 (zadnja strana) |
| Proizvođač-br. dijela | ET5412-230-RS |
| Dubina ugradnje | 68 mm |
| Težina | 190 g |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





