Endress+Hauser hidrostatski senzor razine FMX11 FMX11-CA11DS06 Pogonski napon (područje): 8 - 28 V/DC kom.
- Kataloški br:
- 2886106 - 62
- Oznaka:
- FMX11-CA11DS06
- EAN:
- 2050009107284
- Kataloški br:
- 2886106 - 62
- Oznaka:
- FMX11-CA11DS06
- EAN:
- 2050009107284
Endress+Hauser hidrostatski senzor razine FMX11 FMX11-CA11DS06 Pogonski napon (područje): 8 - 28 V/DC kom.
1,265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlaz: 4-20mA
- Priključak sonde: kabel od 6m
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hidrostatski senzor razine |
| Tip | FMX11 |
| min. pogonski napon | 8 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 28 V/DC |
| Pogonski napon | 8 - 28 V/DC |
| Duljina kabela | 6 m |
| Radni tlak (maks | 0.2 bar |
| Preciznost mjerenja ± | 0.5 % |
| Min. temperatura okoline | -10 °C |
| Maks. temperatura okoline | +70 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Waterpilot FMX11 je pouzdana sonda za hidrostatsko mjerenje razine. Uređaj je certificiran za primjenu u pitkoj vodi, a njegova kompaktna veličina ga čini pogodnim za korištenje u bušotinama i bunarima malog promjera.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Certificiran za primjenu u pitkoj vodi
- Kompaktna veličina d=22 mm (0,87) za primjenu u bušotinama i bunarima malog promjera"
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





