Endress+Hauser kapacitivni detektor razine FTM21 FTM21-4G245A
- Kataloški br:
- 2988664 - 62
- Oznaka:
- FTM21-4G245A
- EAN:
- 2050009591045
- Kataloški br:
- 2988664 - 62
- Oznaka:
- FTM21-4G245A
- EAN:
- 2050009591045
Endress+Hauser kapacitivni detektor razine FTM21 FTM21-4G245A
2,340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Odobrenje: ATEX II 1/2D Ex t IIIC Da/Db
- Procesni priključak: navoj EN10226 R1-1/2, 316L
- Duljina senzora: 500 mm
- Elektronika; Izlaz: FEM24; Relej DPDT, 19-253VAC/55VDC
- Kućište; Kabelski ulaz: F18 Alu IP66/67 NEMA4X; M20 vijak
- Dodatna oprema: osnovna izvedba
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kapacitivni detektor razine |
| Tip | FTM21 |
| min. pogonski napon | 19 V/DC19 V/AC |
| Pogonski napon maks. | 55 V/DC253 V/AC |
| Pogonski napon | 19, 19 - 55, 253 V/DC, V/AC |
| Materijal kućišta | lijevani aluminij |
| Min. temperatura | -40.0 °C |
| Maks. temperatura | 70.0 °C |
| Vrsta zaštite | IP66 IP67 |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Soliphant FTM21 je prekidač razine za primjene s finim ili krupnozrnatim, nefluidiziranim rasutim materijalima. Zbog različitih dizajna, uređaj ima široku primjenu. Dostupna su i odobrenja za upotrebu u prašnjavim i opasnim područjima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavno puštanje u rad (plug and play)
- Nije potrebna kalibracija
- Na mjerenje ne utječu adhezije ili vanjske vibracije
- Bez mehaničkih pokretnih dijelova, bez održavanja
- Nema utjecaja buke protoka
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





