Endress+Hauser PMP11-AA1L1FBWJJ tlačni senzor kom. -0.4 bar do 0.4 bar G 1/2" Single
- Kataloški br:
- 2886242 - 62
- Oznaka:
- PMP11-AA1L1FBWJJ
- EAN:
- 2050009109639
- Kataloški br:
- 2886242 - 62
- Oznaka:
- PMP11-AA1L1FBWJJ
- EAN:
- 2050009109639
Endress+Hauser PMP11-AA1L1FBWJJ tlačni senzor kom. -0.4 bar do 0.4 bar G 1/2" Single
755.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vrsta izlaza: analogni izlaz
- abs/gauge pressure: manometar
- Utikač: M12
- Izlaz: 4-20mA
- Električni priključak: M12 utikač, IP65 NEMA tip 4X Encl.
- Raspon senzora: 400mbar/40kPa/6psi manometar, preopterećenje: 1.6bar/160kPa/24psi
- Jedinica kalibracije: raspon senzora mbar/bar
- Procesni priključak: navoj ISO228 G1/2 DIN3852, oblik E, 316L, podžbukna ugradnja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Single |
| Vrsta proizvoda | tlačni senzor |
| Tip | PMP11 |
| Priključak | G 1/2" |
| Izlazi | analogni |
| Izlazni signal (min.) | 4 mA |
| Izlazni signal (maks.) | 20 mA |
| Točnost | 0.5 % |
| Mjerno područje (Tlak) (min.) | -0.4 bar |
| Mjerno područje (Tlak) (maks.) | 0.4 bar |
| Mjerno područje (Tlak) | -0.4 bar do 0.4 bar |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Cerabar PMP11 vrlo je kompaktan transmiter tlaka s piezorrezistivnim senzorom koji može mjeriti nadtlak od 400mbar do 40bara (ovisno o konfiguraciji) u plinovima, parama, tekućinama i prašini s točnošću od 0,5%. PMP11 je dizajniran da izdrži teške uvjete u procesnoj industriji s klasama zaštite do IP 68 i visokokvalitetnim materijalima kao što je 316L. Može se koristiti za standardne primjene u procesnoj industriji.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavnost korištenja
- Visoka snaga
- Dugoročna stabilnost
- Visoka kvaliteta materijala
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





