Endress+Hauser vibracijski granični indikator razine FTL33 FTL33-AA4M2ABWBJ PNP
- Kataloški br:
- 2988576 - 62
- Oznaka:
- FTL33-AA4M2ABWBJ
- EAN:
- 2050009588120
- Kataloški br:
- 2988576 - 62
- Oznaka:
- FTL33-AA4M2ABWBJ
- EAN:
- 2050009588120
Endress+Hauser vibracijski granični indikator razine FTL33 FTL33-AA4M2ABWBJ PNP
890.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
890.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Odobrenje: Ex-free područje
- Napajanje; Izlaz: 10-30VDC; 3-žilni PNP
- Električni priključak: M12 utikač, IP65/67 NEMA Tip 4X Encl.
- Dizajn senzora: Maksimalna procesna temperatura 100oC/212oF
- Tip senzora: Kompaktna verzija 316L Ra< 1,5 um/59 uin
- Procesni priključak: navoj ISO228 G1/2, 316L
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vibracijski granični indikator razine |
| Tip | FTL33 |
| min. pogonski napon | 10 V/DC |
| Pogonski napon maks. | 30 V/DC |
| Pogonski napon | 10 - 30 V/DC |
| Izlazi | PNP |
| Min. temperatura | -40.0 °C |
| Maks. temperatura | 70.0 °C |
| Vrsta zaštite | IP65 IP67 |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Liquiphant FTL33 je vibronički prekidač razine za tekućine u higijenskim primjenama. FTL33 je posebno razvijen za primjenu u industriji hrane i pića i koristi se za zaštitu od prepunjenosti ili zaštitu od rada na suho za pumpe. Na mjerenje ne utječu vodljivost, naslage, turbulencija, protok ili mjehurići zraka i ne zahtijeva kalibraciju. Mogućnost IO-Link omogućuje jednostavnu konfiguraciju koja štedi vrijeme.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- FTL31 radi u područjima gdje drugi principi mjerenja nisu prikladni zbog vodljivosti, nakupljanja, turbulencije, uvjeta protoka ili mjehurića zraka. FTL33 se preporučuje za higijenske primjene
- Najmanji vibronic senzor na tržištu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





