ENTES ETMO-02 mrežni poveznik Ethernet, USB, RS-485, RS-232 265 V kom.
- Kataloški br:
- 3031438 - 62
- Oznaka:
- ETMO-02
- Kataloški br:
- 3031438 - 62
- Oznaka:
- ETMO-02
ENTES ETMO-02 mrežni poveznik Ethernet, USB, RS-485, RS-232 265 V kom.
565.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni poveznik |
| Sučelja (Advantech) | Ethernet USB RS-485 RS-232 |
| Tip | ETMO-02 |
| Radni napon | 265 V |
| Maks. radna temperatura | +70 °C |
| Min. radna temperatura | -25 °C |
| Pogonski napon (detalji) | 85-265 V AC/DC |
| Pogonska tempratura | -25 do +70 °C |
| dim. | (Š x V) 55 mm x 60 mm |
| Visina | 60 mm |
| Širina | 55 mm |
| Proizvođač-br. dijela | ETMO-02 |
Opis
Opis
Uspostavite MODBUS vezu uređaja i uspostavite svoju Ethernet vezu. Opseg napajanja uređaja je 85-265 VAC/DC. Osigurajte to
Uređaj s naponom koji odgovara rasponu napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Uređaj s naponom koji odgovara rasponu napajanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Status LED
- Crveno - Stalno svijetli
- Uređaj je uključen, ali još nije dobio IP, tako da ne možete pristupiti WEB sučelju.
- Zeleno - Stalno svijetli
- Uređaj je uključen, IP je primljen. Možete se spojiti na WEB sučelje.
- Bijeli indikator
- Vraćanje na tvorničke postavke.
- Žuto - Stalno svijetli
- USB spojen
- Crveno i plavo bljeskanje
- Postoji kvar u uređaju. Kontaktirajte ENTES službu za korisnike.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





