Escha 8044018 spojni vod 5.0 m Broj polova: 4 1 kom.
- Kataloški br:
- 3553408 - 62
- Oznaka:
- 8044018
- EAN:
- 4047106003401
- Kataloški br:
- 3553408 - 62
- Oznaka:
- 8044018
- EAN:
- 4047106003401
Escha 8044018 spojni vod 5.0 m Broj polova: 4 1 kom.
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | AL-SKP4-5-AL-SSP4/S370 |
| Vrsta proizvoda | spojni vod |
| Priključna strana A | M8 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | M8 utikač, ravan |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 5.0 m |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4.0 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Kontaktni materijal | CuSn, pozlaćeno |
| Proizvođač-br. dijela | 8044018 |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Fleksibilan kontrolni kabel bez silikona i halogena s visokom mehaničkom čvrstoćom. Cijev je otporna na kemikalije, hidrolizu i mikrobe. Upotreba vučnih lanaca moguća je s polumjerom savijanja od najmanje 10xd. Zahvaljujući postojanosti na iskre kod varenja, vod je vrlo dobar za fleksibilnu uporabu na područjima robotske tehnike, alatnih strojeva i proizvodnje sa skidanjem strugotina. Kabeli ispunjavaju zahtjeve UL i CSA (UL10493/20549; cULus).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





