Escha 8053289 spojni vod 5.0 m Broj polova: 8 1 kom.
- Kataloški br:
- 3553449 - 62
- Oznaka:
- 8053289
- EAN:
- 4047106139124
- Kataloški br:
- 3553449 - 62
- Oznaka:
- 8053289
- EAN:
- 4047106139124
Escha 8053289 spojni vod 5.0 m Broj polova: 8 1 kom.
240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | IE-WASSX8.066-5-IE-RJ45SS8.002/S3500 |
| Vrsta proizvoda | spojni vod |
| Priključna strana A | M12 utikač, ravan |
| Priključna strana B | RJ45 utikač |
| Broj polova | 8 |
| Duljina kabela | 5.0 m |
| Nazivni napon | 50 V/AC60 V/DC60 V |
| Nazivna struja | 0.5 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 500 mA |
| Kodiranje | X |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Proizvođač-br. dijela | 8053289 |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Oklopljeni PUR kabel za siguran prijenos podataka industrijske kvalitete u automatizaciji i fieldbus tehnologiji. Kabel ispunjava zahtjeve ULStyle 20963 i u skladu je sa specifikacijama Cat7 (električna svojstva u skladu s EN50288-4-2). Materijali i dizajn omogućuju povećano mehaničko naprezanje (abrazija, savijanje, vibracije itd.) na kabelu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





