Escha 8071794 utikač s prirubnicom 0.5 m Broj polova: 5 1 kom.
- Kataloški br:
- 3553481 - 62
- Oznaka:
- 8071794
- EAN:
- 4047106169527
- Kataloški br:
- 3553481 - 62
- Oznaka:
- 8071794
- EAN:
- 4047106169527
Escha 8071794 utikač s prirubnicom 0.5 m Broj polova: 5 1 kom.
42.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
42.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | AL-FHM12SUA4.5-0,5/M16 |
| Vrsta proizvoda | utikač s prirubnicom |
| Priključna strana A | M12 utikač, ravan |
| Priključna strana B | kabel, otvoreni kraj |
| Broj polova | 5 |
| Duljina kabela | 0.5 m |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4.0 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Priključak | pletenica |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | CuSn, pozlaćeno |
| Proizvođač-br. dijela | 8071794 |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
ESCHA standardna tehnologija spajanja predstavlja raznolikost, kvalitetu i pouzdanost u klasama zaštite IP67, IP68 i IP69. Zahvaljujući različitim dizajnima, kodiranjima i širokom rasponu kvaliteta kabela, pronaći ćete pravo rješenje za svaku primjenu. Bilo da se radi o okruglim konektorima M8, M12 ili M23, RJ45 ili konektorima za ventile – svi proizvodi dostupni su u mnogim duljinama kabela. Praktični T i Y razdjelnici, konektori za montažu na ploču, adapteri i I/O moduli omogućuju fleksibilne konfiguracije ožičenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





