Eurolite FS-4 podni stalak (D x Š x V) 310 x 370 x 85 mm
- Kataloški br:
- 3131178 - 62
- Oznaka:
- 59006992
- EAN:
- 4026397694062
- Kataloški br:
- 3131178 - 62
- Oznaka:
- 59006992
- EAN:
- 4026397694062
Eurolite FS-4 podni stalak (D x Š x V) 310 x 370 x 85 mm
35.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
35.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Sustav montaže: M8 navoj
- Materijal: Čelik (premazan prahom), 3 mm
- Širina: 27 cm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podni stalak |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (D x Š x V) 310 x 370 x 85 mm |
| Težina | 370 g |
| Boja | crna |
| Širina | 370 mm |
| Visina | 85 mm |
| Dužina | 310 mm |
Opis
Opis
Podni stalak za farove
Prikladno za sve farove i letve
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Prikladno za sve farove i letve
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Transportne dimenzije: 21,5 cm x 2,5 cm x 3 cm
- Maksimalna nosivost: 15 kg
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





