Eurolite neu kuglasti nosač ogledala (D x Š x V) 5 x 4 x 825 mm
- Kataloški br:
- 3131209 - 62
- Oznaka:
- 50301027
- EAN:
- 4026397718201
- Kataloški br:
- 3131209 - 62
- Oznaka:
- 50301027
- EAN:
- 4026397718201
Eurolite neu kuglasti nosač ogledala (D x Š x V) 5 x 4 x 825 mm
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zakrivljeni nosač stativa
- S DMX-kontroliranim motorom
- Za zrcalne kugle do 50 cm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kuglasti nosač ogledala |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| dim. | (D x Š x V) 5 x 4 x 825 mm |
| Težina | 273 g |
| Boja | crna (mat) |
| Širina | 4 mm |
| Visina | 825 mm |
| Dužina | 5 mm |
Opis
Opis
Zakrivljeni nosač stativa s DMX-kontroliranim motorom za zrcalne kugle do 50 cm
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Adapter (Ø 35 mm) za pričvršćivanje na tronošce, stalke i DJ stolove
- Brza montaža bez alata
- Stabilna metalna izvedba
- Može se kontrolirati putem samostalnog; DMX
- 4-znamenkasti LED zaslon sa 7 segmenata
- podesiva brzina rotacije; Podesiv smjer vrtnje
- Prikladno za zrcalne kugle promjera do 50 cm
- Za područja primjene kao što su: vjenčanja/gala/događaji; mobilna uporaba; Mobilni DJ-i/solo zabavljači; Mali najam
- Vrlo tih rad
- Moguća upotreba: Na tronošcu
- Napajanje: 100-240V AC, 50/60Hz
- Ukupna priključna vrijednost: 7 W
- Priključak za napajanje: Fiksni priključni kabel za napajanje sa zaštitnim kontaktnim utikačem
- Vrsta zaslona: 4-znamenkasti 7-segmentni LED zaslon
- Klasa zaštite: SK I
- Duljina kabela: cca 3 m
- Vrsta zaštite: IP20
- Materijal: lijevani aluminij, 4mm
- Upravljanje: Samostalno
- Strukturalni kabel: 3 x 0,75 mm² H05VV-F
- Maksimalno opterećenje: 10 kg
- DMX kanali: 1
- DMX ulaz: 1 x 3-pinski XLR (M)
- Osigurač: 5 x 20 mm, F osigurač zamjenjiv
- Brzina: 0 rpm - 3 rpm, 360° naprijed/natrag
- Maks. promjer zrcalne kugle: 50 cm (EUROLITE)
- Unutarnji promjer: Ø 3,5 cm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





