Extech 380396 Mjerač izolacije, 500 V/1/2, 5/5 kV CAT IV, 600 V
- Kataloški br:
- 123725 - 62
- Oznaka:
- 380396
- EAN:
- 793950803950
- Kataloški br:
- 123725 - 62
- Oznaka:
- 380396
- EAN:
- 793950803950
Extech 380396 Mjerač izolacije, 500 V/1/2, 5/5 kV CAT IV, 600 V
Cijena na upit
0.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Dimenzija proizvoda, visina | 86 mm |
| Dimenzija proizvoda, širina | 148 mm |
| Dimenzije proizvoda, dužina | 198 mm |
| Kalibriran po | Tvornički standard (vlastiti) |
| Kalibriranje moguće prema | ISO/DKD |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V |
| Mjerno područje izolacijskog otpora | 0 M? - 60 G? |
| Sučelja | Nijedan |
| Težina | 1.44 kg |
| tolerancija mjerenja (napon) | ± 1 % |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





