Extech 445715 mjerač temperature -10 - 60 °C mjerenje vlage
- Kataloški br:
- 3439257 - 62
- Oznaka:
- 445715
- EAN:
- 793950457153
- Kataloški br:
- 3439257 - 62
- Oznaka:
- 445715
- EAN:
- 793950457153
Extech 445715 mjerač temperature -10 - 60 °C mjerenje vlage
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač temperature |
| Maks. temperatura | 60 °C |
| Osnovna preciznost ± | 4 % |
| Osnovna točnost ± ° C | 1 °C |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 20 x 99 x 109 mm |
| Određene značajke | mjerenje vlage |
| Težina | 169 g |
| Opseg kalibracije | vlažnost temperatura |
| Širina | 99 mm |
| Visina | 109 mm |
| Dužina | 20 mm |
| Min. temperatura | -10 °C |
| Tip | 445715 |
Opis
Opis
Ovaj Extechov higrotermometar s velikim digitalnim zaslonom ima uvlačivu sondu s kabelom od 45,7 cm (18 inča). Mjerenja vlažnosti od 10 do 99% relativne vlažnosti ± 4% relativne vlažnosti i mjerenja temperature od -10°C do +60°C ± 1°C (14°F do 140°F ± 1,8°F). Ovaj mjerač također uključuje funkcije Max, Min i Sleep te ima stražnji iglicu za podešavanje kalibracije s opcionalnim bočicama za kalibraciju relativne vlažnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- stajati
- Nosač za montažu na zid
- AAA baterija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





