Fairphone Screen Protector Standard zaštitno staklo zaslona Fairphone Fairphone (gen. 6) 1 kom. mat F6PRTC-1ST-WW1
- Kataloški br:
- 3454256 - 62
- Oznaka:
- F6PRTC-1ST-WW1
- EAN:
- 8718819370284
- Kataloški br:
- 3454256 - 62
- Oznaka:
- F6PRTC-1ST-WW1
- EAN:
- 8718819370284
Fairphone Screen Protector Standard zaštitno staklo zaslona Fairphone Fairphone (gen. 6) 1 kom. mat F6PRTC-1ST-WW1
79.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
79.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- S Xensation tehnologijom
- Prirodan osjećaj
- Dostupan je filtar privatnosti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitno staklo zaslona |
| Pogodno za | Fairphone (gen. 6) |
| Pogodno za proizvod | Smartphone |
| Pogodno za | Fairphone |
| Posebne značajke | mat |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | svijetla (prozirna) |
| Širina | 69.14 mm |
| Dužina | 152.43 mm |
| dim. | (D x Š) 152.43 mm x 69.14 mm |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Štiti vaš zaslon od znatiželjnih pogleda
Zaštitite svoj Fairphone Schottovom Xensation tehnologijom. Za zaštitu od svakodnevnih ogrebotina, udaraca i padova. Vaš zaslon ostaje gladak i bez pukotina. Jednostavan za instalaciju i gotovo nevidljiv.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





