Fein 92604241010 električni alaT-akumulator 18 V 12 Ah Li-Ion
- Kataloški br:
- 3443409 - 62
- Oznaka:
- 92604241010
- EAN:
- 4014586895628
- Kataloški br:
- 3443409 - 62
- Oznaka:
- 92604241010
- EAN:
- 4014586895628
Fein 92604241010 električni alaT-akumulator 18 V 12 Ah Li-Ion
1,760.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,760.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2 ProCORE Li-ion baterije s visokosnažnim ćelijama s brzim punjačem GAL 18V-160. Kratko vrijeme punjenja zahvaljujući visokoj struji punjenja od 16 ampera, načinu punjenja Power Boost, aktivnom hlađenju zrakom i upravljanju punjenjem kontroliranim procesom. S indikatorom razine napunjenosti i uređajem za montažu na zid. Za sve akumulatorske pakete s AMPShare ili Bosch Professional 18 V sučeljem za akumulator. Vrijeme punjenja (80% maksimalnog kapaciteta): GBA 18 V 2,0 Ah: 15 min., GBA 18 V 4,0 Ah: 16 min., GBA 18 V 5,0 Ah: 20 min., ProCORE 18 V 4,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 8,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 12,0 Ah: 36 min.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | 92604241010 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 12 Ah |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Visina | 100 mm |
| Širina | 80 mm |
| Dužina | 120 mm |
| Težina | 1.350 |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 80 x 100 mm |
Opis
Opis
2 ProCORE Li-ion baterije s visokosnažnim ćelijama s brzim punjačem GAL 18V-160. Kratko vrijeme punjenja zahvaljujući visokoj struji punjenja od 16 ampera, načinu punjenja Power Boost, aktivnom hlađenju zrakom i upravljanju punjenjem kontroliranim procesom. S indikatorom razine napunjenosti i uređajem za montažu na zid. Za sve akumulatorske pakete s AMPShare ili Bosch Professional 18 V sučeljem za akumulator. Vrijeme punjenja (80% maksimalnog kapaciteta): GBA 18 V 2,0 Ah: 15 min., GBA 18 V 4,0 Ah: 16 min., GBA 18 V 5,0 Ah: 20 min., ProCORE 18 V 4,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 8,0 Ah: 32 min., ProCORE 18 V 12,0 Ah: 36 min.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 2 ProCORE Li-ion baterije s visokosnažnim ćelijama s brzim punjačem GAL 18V-160
Komentar
Partner saveza za baterije AMPShare
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





