Fenix FEARBL21-6000 zamjenska baterija na punjenje TK serija: TK22R,HT serija: HT18R, HT32LR serija: LR36RPD serija: PD4
- Kataloški br:
- 3466206 - 62
- Oznaka:
- FEARBL21-6000
- EAN:
- 6942870311159
- Kataloški br:
- 3466206 - 62
- Oznaka:
- FEARBL21-6000
- EAN:
- 6942870311159
Fenix FEARBL21-6000 zamjenska baterija na punjenje TK serija: TK22R,HT serija: HT18R, HT32LR serija: LR36RPD serija: PD4
145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogodno za (detalji) | TK serija: TK22R, HT serija: HT18R, HT32 LR serija: LR36R PD serija: PD40R V3.0, PD36R V2.0 LD serija: LD45R |
| Vrsta proizvoda | zamjenska baterija na punjenje |
| dim. | (Ø) 22 mm |
| Broj | 1 kom. |
| Težina | 80 g |
| Boja | crna narančasta |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Širina | 76.6 mm |
| Promjer | 22 mm |
Opis
Opis
Fenix ARB-L21-6000 je snažna punjiva 21700 LI-ION baterija. Ova kompaktna baterija nudi kapacitet od 6000 mAh. Stabilna izlazna struja i toplinske performanse pomažu u učinkovitom izbjegavanju problema s pregrijavanjem. Pravilno održavana baterija ARB-L21-6000 zadržat će do 75% svog izvornog kapaciteta čak i nakon 500 ciklusa punjenja i pražnjenja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Fenix ARB-L21-6000 Li-ionska baterija 21700
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





