Fenix Light FEARBL16UP zamjenska baterija na punjenje
- Kataloški br:
- 3369307 - 62
- Oznaka:
- FEARBL16UP
- EAN:
- 6942870305905
- Kataloški br:
- 3369307 - 62
- Oznaka:
- FEARBL16UP
- EAN:
- 6942870305905
Fenix Light FEARBL16UP zamjenska baterija na punjenje
44.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
44.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zamjenska baterija na punjenje |
| dim. | (Ø x V) 16.8 mm x 35.5 mm |
| Težina | 18.8 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 35.5 mm |
| Promjer | 16.8 mm |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 700 mAh |
| Napon | 3.7 V |
Opis
Opis
Fenix ARB-L16 700UP 16340 litij-ionska baterija s micro-USB priključkom. Novi zaštitni sklop u anodi štiti od prekomjernog punjenja, prekomjernog pražnjenja, kratkih spojeva i pregrijavanja. Potpuno prekrivena čeličnim kućištem koje uvelike smanjuje rizik od kratkih spojeva zbog sudara ili udara. Poboljšana veća brzina pražnjenja od 3,5°C.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kapacitet: 700mAh
- Napon: 3,6 V
- Struja punjenja iz USB priključka: 0,3 A
- Struja punjenja putem punjača maks. 700 mAh
- pogodno za Fenix PD25, PD22UE, HM50RV2
- punjiva putem micro-USB-a
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





