Fiberlogy F30-PINK-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm
- Kataloški br:
- 3399344 - 62
- Oznaka:
- F30-PINK-175-085
- EAN:
- 5902560990959
- Kataloški br:
- 3399344 - 62
- Oznaka:
- F30-PINK-175-085
- EAN:
- 5902560990959
Fiberlogy F30-PINK-175-085 FiberFlex 30D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Materijal sličan gumi
- Tvrdoća po Shoreu: 30D
- Visoka otpornost na udarce pri niskim temperaturama
- Vrlo dobra toplinska, kemijska i otpornost na abraziju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | TPE |
| Osobina materijala filamenta | fleksibilan otporan na udarce kemijski otporan |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | ružičasta |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 200 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 850 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
FiberFlex 30D - materijal sličan gumi
Budite fleksibilniji
Još jedan prijedlog za entuzijaste 3D printanja na materijalima sličnim gumi. Karakterizira ga smanjena tvrdoća do 30D na Shoreovoj ljestvici, kao i vrlo dobra elastična svojstva i visoka otpornost na udarce.
FIBERFLEX 30D je idealan za tisak guma, brtvi, remena i svih fleksibilnih elemenata.
Primjene
- Dijelovi strojeva izrađeni od gume
- Brtve, elementi koje je potrebno često savijati
- Naprave ili njihovi dijelovi
- Futrole i kućišta za telefone, remeni za satove, remeni za monitore otkucaja srca, pedometri
- Elementi za spajanje
- fleksibilne šarke
- Igračke ili njihovi dijelovi
- gume, gumene figure
- Nakit
- Narukvice
Otvoreni program filamenta
Fiberlogy FiberFlex 30D je pozitivno ocijenjen u projektu Raise3D Open Filament Program (OFP).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Budite fleksibilniji
Još jedan prijedlog za entuzijaste 3D printanja na materijalima sličnim gumi. Karakterizira ga smanjena tvrdoća do 30D na Shoreovoj ljestvici, kao i vrlo dobra elastična svojstva i visoka otpornost na udarce.
FIBERFLEX 30D je idealan za tisak guma, brtvi, remena i svih fleksibilnih elemenata.
Primjene
- Dijelovi strojeva izrađeni od gume
- Brtve, elementi koje je potrebno često savijati
- Naprave ili njihovi dijelovi
- Futrole i kućišta za telefone, remeni za satove, remeni za monitore otkucaja srca, pedometri
- Elementi za spajanje
- fleksibilne šarke
- Igračke ili njihovi dijelovi
- gume, gumene figure
- Nakit
- Narukvice
Otvoreni program filamenta
Fiberlogy FiberFlex 30D je pozitivno ocijenjen u projektu Raise3D Open Filament Program (OFP).
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kako bi se olakšalo uklanjanje otiska, podloga za ispis može se zagrijati na 110 °C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





