Fiberlogy F40-GRAY-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm
- Kataloški br:
- 3399335 - 62
- Oznaka:
- F40-GRAY-175-085
- EAN:
- 5902560991215
- Kataloški br:
- 3399335 - 62
- Oznaka:
- F40-GRAY-175-085
- EAN:
- 5902560991215
Fiberlogy F40-GRAY-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament TPE fleksibilan, otporan na udarce, kemijski otporan 1.75 mm
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Materijal sličan gumi
- Tvrdoća po Shoreu: 40D
- Visoka otpornost na udarce pri niskim temperaturama
- Vrlo dobra toplinska, kemijska i otpornost na abraziju
- Brzina ispisa do 45 mm/s
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | TPE |
| Osobina materijala filamenta | fleksibilan otporan na udarce kemijski otporan |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | siva |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 200 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 850 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Povećajte tempo
Brzo i točno. Da, to je moguće. Filament FIBERFLEX 40D je najbolji dokaz za to. S ovim fleksibilnim materijalom tvrdoće 40D na Shoreovoj ljestvici, možete ispisivati brzinom od 45 mm/s bez brige o kvaliteti ispisa. Štoviše, zahvaljujući FIBERFLEX 40D, otkrit ćete da ispis s fleksibilnim filamentima ne mora biti težak. Uvođenje u ekstruder je izuzetno jednostavno, a otisnuti slojevi dobro prianjaju jedan uz drugi.
Otisci koje stvarate imaju svojstva kao što su visoka otpornost na udarce, otpornost na niske temperature, kemijska otpornost i otpornost na abraziju. To znači da se FIBERFLEX 40D može koristiti i za privatnu i za profesionalnu upotrebu.
Primjene
- Gumeni dijelovi strojeva (brtve, elementi koje je potrebno često savijati)
- Gadgeti ili njihovi dijelovi (futrole i kućišta za telefone, remeni za satove, narukvice za monitore otkucaja srca, pedometri)
- Spojni elementi (fleksibilne šarke)
- Igračke ili njihovi dijelovi (gume, gumene figure)
- Nakit (narukvice)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Brzo i točno. Da, to je moguće. Filament FIBERFLEX 40D je najbolji dokaz za to. S ovim fleksibilnim materijalom tvrdoće 40D na Shoreovoj ljestvici, možete ispisivati brzinom od 45 mm/s bez brige o kvaliteti ispisa. Štoviše, zahvaljujući FIBERFLEX 40D, otkrit ćete da ispis s fleksibilnim filamentima ne mora biti težak. Uvođenje u ekstruder je izuzetno jednostavno, a otisnuti slojevi dobro prianjaju jedan uz drugi.
Otisci koje stvarate imaju svojstva kao što su visoka otpornost na udarce, otpornost na niske temperature, kemijska otpornost i otpornost na abraziju. To znači da se FIBERFLEX 40D može koristiti i za privatnu i za profesionalnu upotrebu.
Primjene
- Gumeni dijelovi strojeva (brtve, elementi koje je potrebno često savijati)
- Gadgeti ili njihovi dijelovi (futrole i kućišta za telefone, remeni za satove, narukvice za monitore otkucaja srca, pedometri)
- Spojni elementi (fleksibilne šarke)
- Igračke ili njihovi dijelovi (gume, gumene figure)
- Nakit (narukvice)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Kako bi se olakšalo uklanjanje otiska, podloga za ispis može se zagrijati na 110 °C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





