Fiberlogy F40-NBLUE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemijsk
- Kataloški br:
- 3461984 - 62
- Oznaka:
- F40-NBLUE-175-085
- EAN:
- 5902560991307
- Kataloški br:
- 3461984 - 62
- Oznaka:
- F40-NBLUE-175-085
- EAN:
- 5902560991307
Fiberlogy F40-NBLUE-175-085 FiberFlex 40D 3D pisač filament fleksibilni filament fleksibilan, otporan na udarce, kemijsk
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - Tvrdoća po Shoreu: 40D
- - Visoka otpornost na udarce pri niskim temperaturama
- - Vrlo dobra toplinska, kemijska otpornost i otpornost na habanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | fleksibilni filament |
| Osobina materijala filamenta | fleksibilan otporan na udarce kemijski otporan |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | navy blue plava boja |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 200 °C |
| Temperatura printanja | 220 °C |
| Težina | 850 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
POVEĆAJ TEMPO
Brzo i precizno? Da, to je moguće. FiberFlex 40D je najbolji dokaz za to. S ovim fleksibilnim filamentom (tvrdoća Shore 40D) možete ispisivati brzinom od 45 mm/s bez brige o kvaliteti ispisa.
I to nije sve – zahvaljujući FiberFlexu 40D otkrit ćete da ispis s fleksibilnim filamentom ne mora biti kompliciran. Uvođenje filamenta u ekstruder je jednostavno, a otisnuti slojevi savršeno se prianjaju jedan uz drugi.
Njihovi 3D ispisi imat će sljedeća svojstva: visoku otpornost na udarce, otpornost na niske temperature, kao i otpornost na kemikalije i abraziju. Stoga je FiberFlex 40D prikladan i za hobi i za profesionalnu upotrebu.
PRIMJENA 3D TISKA:
- DIJELOVI STROJEVA ZA GUMU: Brtve, elementi koji se često moraju savijati
- GADGETI ILI NJIHOVI DIJELOVI: Futrole i maske za telefone, remeni za satove, remeni za monitore otkucaja srca, pedometri
- SPOJNI ELEMENTI: fleksibilne šarke
- IGRAČKE ILI NJIHOVI DIJELOVI: Gume, gumene figure
- NAKIT: Narukvice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Brzo i precizno? Da, to je moguće. FiberFlex 40D je najbolji dokaz za to. S ovim fleksibilnim filamentom (tvrdoća Shore 40D) možete ispisivati brzinom od 45 mm/s bez brige o kvaliteti ispisa.
I to nije sve – zahvaljujući FiberFlexu 40D otkrit ćete da ispis s fleksibilnim filamentom ne mora biti kompliciran. Uvođenje filamenta u ekstruder je jednostavno, a otisnuti slojevi savršeno se prianjaju jedan uz drugi.
Njihovi 3D ispisi imat će sljedeća svojstva: visoku otpornost na udarce, otpornost na niske temperature, kao i otpornost na kemikalije i abraziju. Stoga je FiberFlex 40D prikladan i za hobi i za profesionalnu upotrebu.
PRIMJENA 3D TISKA:
- DIJELOVI STROJEVA ZA GUMU: Brtve, elementi koji se često moraju savijati
- GADGETI ILI NJIHOVI DIJELOVI: Futrole i maske za telefone, remeni za satove, remeni za monitore otkucaja srca, pedometri
- SPOJNI ELEMENTI: fleksibilne šarke
- IGRAČKE ILI NJIHOVI DIJELOVI: Gume, gumene figure
- NAKIT: Narukvice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Radi lakšeg uklanjanja otiska, podloga za ispis može se zagrijati na 110 °C.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





