Fiberlogy PA12-15GF-RED-175-050 NYLON PA12+GF 3D pisač filament PA12 GF ojačano staklenim vlaknima, otporan na udarce, k
- Kataloški br:
- 3461981 - 62
- Oznaka:
- PA12-15GF-RED-175-050
- EAN:
- 5902560993363
- Kataloški br:
- 3461981 - 62
- Oznaka:
- PA12-15GF-RED-175-050
- EAN:
- 5902560993363
Fiberlogy PA12-15GF-RED-175-050 NYLON PA12+GF 3D pisač filament PA12 GF ojačano staklenim vlaknima, otporan na udarce, k
195.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
195.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- - savršena kombinacija visoke čvrstoće i otpornosti na udarce
- - Dimenzijska stabilnost
- - Otpornost na visoke temperature (do 170 °C) i kemikalije
- - Otpornost na zamor materijala
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PA12 GF |
| Osobina materijala filamenta | ojačano staklenim vlaknima otporan na udarce kemijski otporan otporan na toplinu |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | crvena |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 255 °C |
| Temperatura printanja | 270 °C |
| Težina | 500 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
SNAGA I OTPORNOST
PA12+GF15 je još jedan derivat PA12 najlona koji nudi Fiberlogy.
Ojačano je s 15% staklenih vlakana (GF) kako bi se značajno povećala čvrstoća, krutost, toplinska i kemijska otpornost u usporedbi s čistim najlonom. PA12 + GF15 karakterizira krutost od 3,6 GPa i otpornost na temperature do približno 170 °C.
Za razliku od najlona s ugljičnim vlaknima, ovaj filament nudi veću fleksibilnost i stoga je idealan za primjene koje rade pod promjenjivim opterećenjima i podložne su udarcima.
Vrlo nisko skupljanje osigurava visoku dimenzijsku stabilnost u kombinaciji s visokom čvrstoćom. Ovaj filament ne zahtijeva zagrijani prostor za izradu.
Međutim, zbog visoke abrazivnosti, za ispis treba koristiti mlaznice od kaljenog čelika ili rubina kako bi se izbjeglo prekomjerno trošenje.
Primjene
- AUTOINŽENJERING: Komponente u motornom prostoru, kućišta komponenti vozila, usisnici zraka, punioci tekućina
- MEDICINA: Proteze, medicinski uređaji
- SPORT: Dodaci, štitnici, airsoft elementi
- INDUSTRIJA: Rezervni dijelovi, male serije, korisni modeli
Ovaj tekst je strojno preveden.
PA12+GF15 je još jedan derivat PA12 najlona koji nudi Fiberlogy.
Ojačano je s 15% staklenih vlakana (GF) kako bi se značajno povećala čvrstoća, krutost, toplinska i kemijska otpornost u usporedbi s čistim najlonom. PA12 + GF15 karakterizira krutost od 3,6 GPa i otpornost na temperature do približno 170 °C.
Za razliku od najlona s ugljičnim vlaknima, ovaj filament nudi veću fleksibilnost i stoga je idealan za primjene koje rade pod promjenjivim opterećenjima i podložne su udarcima.
Vrlo nisko skupljanje osigurava visoku dimenzijsku stabilnost u kombinaciji s visokom čvrstoćom. Ovaj filament ne zahtijeva zagrijani prostor za izradu.
Međutim, zbog visoke abrazivnosti, za ispis treba koristiti mlaznice od kaljenog čelika ili rubina kako bi se izbjeglo prekomjerno trošenje.
Primjene
- AUTOINŽENJERING: Komponente u motornom prostoru, kućišta komponenti vozila, usisnici zraka, punioci tekućina
- MEDICINA: Proteze, medicinski uređaji
- SPORT: Dodaci, štitnici, airsoft elementi
- INDUSTRIJA: Rezervni dijelovi, male serije, korisni modeli
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
Nosite rukavice (zbog mogućnosti mikrooštećenja kože). Nosite masku za prašinu i zaštitne naočale tijekom obrade.
Sistemski zahtjevi
- Materijal ima visoka abrazivna svojstva. Potrebna je upotreba mlaznice od kaljenog čelika ili mlaznice od rubina.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





