Fiberlogy PA12-ORANGE-175-075 NYLON PA12 3D pisač filament PA12 kemijski otporan, otporan na toplinu 1.75 mm 750 g naran
- Kataloški br:
- 3461971 - 62
- Oznaka:
- PA12-ORANGE-175-075
- EAN:
- 5902560992991
- Kataloški br:
- 3461971 - 62
- Oznaka:
- PA12-ORANGE-175-075
- EAN:
- 5902560992991
Fiberlogy PA12-ORANGE-175-075 NYLON PA12 3D pisač filament PA12 kemijski otporan, otporan na toplinu 1.75 mm 750 g naran
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otpornost na visoke temperature i otpornost na kemijske spojeve
- Visoka fleksibilnost
- otporan na habanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 3D pisač filament |
| Filament materijal | PA12 |
| Osobina materijala filamenta | kemijski otporan otporan na toplinu |
| Ø filamenta | 1.75 mm |
| Boja fialmenta | narančasta |
| potrebna grijaća podloga za printanje | da |
| Temperatura ispisivanja | 255 °C |
| Temperatura printanja | 270 °C |
| Težina | 750 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Zbog svoje otpornosti na toplinu i alkohole i kemikalije, najlon je posebno koristan u tehničkim i mehaničkim primjenama.
Iznimno je izdržljiv, stabilan i mehanički otporan. Može se lako obrađivati metalnim alatima i bojati, što ga čini još svestranijim i funkcionalnijim.
Iznimno je fleksibilan – prije pucanja rasteže se za 50%, ali nije otporan na koncentrirane baze i kiseline.
Primjene
- MEHANIČKI DIJELOVI; vodilice, zupčanici
- TEHNIČKI ELEMENTI: Klizni ležajevi, matice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Iznimno je izdržljiv, stabilan i mehanički otporan. Može se lako obrađivati metalnim alatima i bojati, što ga čini još svestranijim i funkcionalnijim.
Iznimno je fleksibilan – prije pucanja rasteže se za 50%, ali nije otporan na koncentrirane baze i kiseline.
Primjene
- MEHANIČKI DIJELOVI; vodilice, zupčanici
- TEHNIČKI ELEMENTI: Klizni ležajevi, matice
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
- Potreban zatvoreni građevinski prostor
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





