Fractal Design FD-A-CAGE-001 2,5" ugradbeni okvir za tvrdi disk
- Kataloški br:
- 2896163 - 62
- Oznaka:
- FD-A-CAGE-001
- EAN:
- 7340172702498
- Kataloški br:
- 2896163 - 62
- Oznaka:
- FD-A-CAGE-001
- EAN:
- 7340172702498
Fractal Design FD-A-CAGE-001 2,5" ugradbeni okvir za tvrdi disk
48.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tip | FD-A-CAGE-001 |
| Sadržaj | 1 St. |
| Boja | crna |
| Dubina | 127 mm |
| Visina | 83.2 mm |
| Širina | 146.4 mm |
| Visina gradnje | 83.2 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Težina | 258 g |
| Vrsta proizvoda | 2,5" ugradbeni okvir za tvrdi disk |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kompatibilna vrsta kućišta: univerzalna
- Tip: Kavez za HDD
- Boja proizvoda: Crna. Širina: 146,4 mm
- Dubina: 127 mm
- Visina: 83,2 mm. Količina po pakiranju: 1 komad(a)
- Širina pakiranja: 146 mm
- Dubina pakiranja: 127 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





