FTCAP elektrolitski kondenzator aksijalno ožičen 100 V/DC, 35 V/AC 20 % (Ø x D) 12 mm x 30.0 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3454322 - 62
- EAN:
- ATBI22010012030
- Kataloški br:
- 3454322 - 62
- EAN:
- ATBI22010012030
FTCAP elektrolitski kondenzator aksijalno ožičen 100 V/DC, 35 V/AC 20 % (Ø x D) 12 mm x 30.0 mm 1 kom.
5.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektrolitski kondenzator |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| dim. | (Ø x D) 12 mm x 30.0 mm |
| Nazivni napon | 100 V/DC35 V/AC |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Promjer | 12 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dužina | 30.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | ATBI22010012030 |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | DIN 31332, DIN 45910/T125, DIN 41237/T2 |
Opis
Opis
Elektrolitički kondenzatori za audio frekvenciju bipolarni 100V 20%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





