FTCAP elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 63 V 20 % (Ø x V) 35 mm x 50.0 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3462904 - 62
- Oznaka:
- LFA47206335050
- EAN:
- LFA47206335050
- Kataloški br:
- 3462904 - 62
- Oznaka:
- LFA47206335050
- EAN:
- LFA47206335050
FTCAP elektrolitski kondenzator radijalno ožičen 63 V 20 % (Ø x V) 35 mm x 50.0 mm 1 kom.
34.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
34.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | elektrolitski kondenzator |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| dim. | (Ø x V) 35 mm x 50.0 mm |
| Nazivni napon | 63 V |
| Tolerancija ± | 20 % |
| Visina | 50.0 mm |
| Promjer | 35 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | LFA47206335050 |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Certifikati | IEC 60384-4 |
Opis
Opis
F&T Elko serija: LFA
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





