Gossen Metrawatt METRALINE Earth mjerač uzemljenja
- Kataloški br:
- 3203913 - 62
- Oznaka:
- M590R
- EAN:
- 4012932135152
- Kataloški br:
- 3203913 - 62
- Oznaka:
- M590R
- EAN:
- 4012932135152
Gossen Metrawatt METRALINE Earth mjerač uzemljenja
4,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Grafički prikaz u boji
- Jednostavna navigacija izbornikom
- Profesionalno mjerenje uzemljenja (3-žično, 4-žično i Wenner)
- USB sučelje za ažuriranje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač uzemljenja |
| Sučelja | USB |
| Kalibriran po | tvornički standard (sa certifikatom) (vlastiti certifikat) |
| Mjerno područje otpora | RLO: 0,00 - 1999Ω; RE: 0,00 - 9999 Ω |
| Memorija podataka | 1000 |
| Vrsta zaštite | IP42 |
| Opskrba naponom | V/50 - 60 Hz |
| dim. | (D x Š x V) 13.5 x 25 x 10.7 cm |
| Težina | 1.3 kg |
| Prikaz | LCD |
| Sadržaj | 1 St. |
| Kategorija mjerenja | CAT III 600 V CAT IV 300 V |
| Mjerna metoda | šiljak za tlo |
| Širina | 25 cm |
| Visina | 10.7 cm |
| Dužina | 13.5 cm |
| Tip | METRALINE Earth |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Metraline Earth se koristi za profesionalno mjerenje otpora uzemljenja i za mjerenja niskog otpora s ispitnom strujom od ≥ 200 mA u skladu s EN 61557-4 / VDE 0413-4. Novi uređaj omogućuje jednostavno i pouzdano provođenje svih uobičajenih metoda mjerenja uzemljenja. Posebno je vrijedna pažnje profesionalna analiza uzemljenja prema Wenneru kao i mjerna metoda za provjeru sustava uzemljenja i zaštite od munje pomoću 3 i 4-žilnih strujnih krugova, koji daju precizne rezultate. Zahvaljujući svom kompaktnom dizajnu, uređaj je idealan za mobilne aplikacije i lako se može koristiti u bilo kojem okruženju. Suvremeni prijenos podataka putem USB sučelja omogućuje jednostavno dokumentiranje rezultata ispitivanja, uz mogućnost pohranjivanja do 1000 izmjerenih vrijednosti. Uređaj ima certifikat IP 40 i CAT III 600 V / CAT IV 300 V, što ga čini sigurnim suputnikom elektroinženjera u svim situacijama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Pojednostavljuje radne procese zahvaljujući inteligentnim radnim funkcijama
- Praktično mjerenje otpora uzemljenja i mjerenje niskog oma prema DIN 18014
- Opsežan set pribora koji pokriva sva uobičajena mjerenja uzemljenja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





