Gossen Metrawatt PV 1525 Package PV analizator VDE standard 0126
- Kataloški br:
- 3414797 - 62
- Oznaka:
- 601A910
- EAN:
- 4012932137262
- Kataloški br:
- 3414797 - 62
- Oznaka:
- 601A910
- EAN:
- 4012932137262
Gossen Metrawatt PV 1525 Package PV analizator VDE standard 0126
13,255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerenje napona otvorenog kruga do 1500V DC
- Mjerenje struje kratkog spoja do 25A DC
- Ispitivanje izolacije ispitnim naponima do 1500 V DC
- Prijenos podataka putem Bluetootha na mobilnu aplikaciju PV
- Intuitivni zaslon u boji s osvijetljenim funkcijskim tipkama
- Ručni način rada za detaljne dijagnostičke testove
- Bežična ažuriranja firmvera putem aplikacije
- Rezultati se mogu spremiti s informacijama o projektu
- Interna memorija uređaja za rezultate mjerenja
- Pogodno za stambene i poslovne objekte
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PV analizator |
| Kalibriran po | tvornički standard (sa certifikatom) (vlastiti certifikat) |
| Sučelja | Bluetooth® |
| dim. | (D x Š x V) 115 x 265 x 78 mm |
| Težina | 1 kg |
| Mjerno područje (VDE) | napon otpornost izolacije struja snaga |
| DIN standard | DIN VDE 0126 |
| Vrsta prikaza | digitalni (oled) |
| Širina | 265 mm |
| Visina | 78 mm |
| Dužina | 115 mm |
| Postupak ispitivanja | automatsko |
| Napajanje | akumulatorsko napajanje |
| Memorija (mjesta) | 1000 |
| Tip | PV 1525 Package |
| VDE standard | 0126 |
| Određene značajke | uklj. softver |
Opis
Opis
PV:1525 je idealno rješenje za instalatere i servisere koji žele učinkovito testirati fotonaponske sustave s najvišim zahtjevima. Dizajniran za fotonaponske sustave do 1500 V DC i 25 A, uređaj nudi sveobuhvatna sigurnosna i performansna ispitivanja kao što su napon otvorenog kruga, struja kratkog spoja, kontinuitet uzemljenja i otpor izolacije.
Zahvaljujući intuitivnom korisničkom sučelju, briljantnom zaslonu u boji i osvijetljenim funkcijskim tipkama, rukovanje je posebno udobno - čak i u teškim uvjetima.
Integrirano Bluetooth sučelje omogućuje jednostavan prijenos rezultata mjerenja u PV Mobile aplikaciju, gdje se mogu organizirati, pregledati i sinkronizirati s računalnim softverom. Ažuriranja firmvera provode se bežično – tako da vaš testni uređaj uvijek ostaje ažuriran.
Snažan partner za modernu solarnu tehnologiju – siguran, inteligentan, učinkovit.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući intuitivnom korisničkom sučelju, briljantnom zaslonu u boji i osvijetljenim funkcijskim tipkama, rukovanje je posebno udobno - čak i u teškim uvjetima.
Integrirano Bluetooth sučelje omogućuje jednostavan prijenos rezultata mjerenja u PV Mobile aplikaciju, gdje se mogu organizirati, pregledati i sinkronizirati s računalnim softverom. Ažuriranja firmvera provode se bežično – tako da vaš testni uređaj uvijek ostaje ažuriran.
Snažan partner za modernu solarnu tehnologiju – siguran, inteligentan, učinkovit.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zaslon u boji
- Osvijetljene funkcijske tipke
- Bluetooth sučelje
- Interna memorija
- Veza s mobilnom aplikacijom PV
- Ažuriranja bežičnog firmvera
- Ručni način testiranja
Opseg isporuke
- torba za nošenje; Set ispitnih sondi od 4 mm u crvenoj, crnoj i žutoj boji s odvojivim stezaljkama; Mjerni kabeli instrumenta za MC4 žuti i crni; LiPo baterija; punjač baterija; Tiskani vodič za brzi početak; Mjerač ozračenosti SS200LR; PV:1500 Strujna kliješta (bežična kliješta); Stezaljka solarnog modula; Solarni certifikati.
Komentar
Za korištenje Bluetooth funkcije potrebna je aplikacija PV Mobile.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





