GP GP Ni-MH Industrial 750 AAH 1A1P-C1 mignon (AA) akumulator NiMH 1.2 V 750 mAh 1 kom.
- Kataloški br:
- 3450980 - 62
- EAN:
- 8.71678E+12
- Kataloški br:
- 3450980 - 62
- EAN:
- 8.71678E+12
GP GP Ni-MH Industrial 750 AAH 1A1P-C1 mignon (AA) akumulator NiMH 1.2 V 750 mAh 1 kom.
7.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet 750 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mignon (AA) akumulator |
| Tehnologija | NiMH |
| Napon | 1.2 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 750 mAh |
| Visina | 28.7 mm |
| Promjer | 14.5 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | GP Ni-MH Industrial 750 AAH 1A1P-C1 |
| Ponovno punjenje | ne |
| dim. | (Ø x V) 14.5 mm x 28.7 mm |
Opis
Opis
GP75AAH Industrijska NiMH baterijska ćelija
GP75AAH je industrijska NiMH baterijska ćelija dizajnirana za primjene koje zahtijevaju pouzdan i dugotrajan izvor napajanja. S nominalnim naponom od 1,2 V i kapacitetom od 750 mAh, ova ćelija pruža stabilno napajanje i dugi vijek trajanja od preko 500 ciklusa punjenja u skladu sa standardima IEC61951-2. Opremljena lemnom niti za jednostavnu integraciju u baterijske pakete i industrijske primjene, ova ćelija je prikladna za struje pražnjenja od 75 mA do 2250 mA. GP75AAH podržava i standardne i brze opcije punjenja, iako brzo punjenje (375mA-750mA) zahtijeva praćenje punjenja kako bi se spriječilo prekomjerno punjenje i pregrijavanje. Pakirano u 1 jedinici.
Ova ćelija je namijenjena samo za industrijsku primjenu i nije prikladna za maloprodajnu upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- S navojima za lemljenje
Komentar
Pojedinačno pakirano u polietilenskoj vrećici
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.





