Grijanje za razvodni ormar NSYCR100WU3 Schneider Electric 270 - 420 V 100 W (D x Š x V) 70 x 80 x 200 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCR100WU3
Oznaka:
NSYCR100WU3
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 70 x 80 x 200 mm
Duljina
70 mm
Izvođenje
100 W
Radna temperatura (maks.)
70 °C
Radna temperatura (min.)
-40 °C
Radni napon maks.
420 V
Radni napon min.
270 V
Raspon radnog napona
270 - 420 V
Širina
80 mm
Stupanj zaštite
IP20
Tip
NSYCR100WU3
Visina
200 mm
Vrsta montaže
DIN tračnica
Vrsta proizvoda
Schaltschrankheizung
Opis
Opis
ClimaSys PTC otpornost na grijanje 100W 270-420V. Serija proizvoda: ClimaSys CR - Vrsta proizvoda ili komponente: Otporno grijanje - Nazivna snaga u W: 90 W.