Grijanje za razvodni ormar NSYCR10WU2C Schneider Electric 110 - 250 V 10 W (D x Š x V) 75 x 38 x 98 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCR10WU2C
Oznaka:
NSYCR10WU2C
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 75 x 38 x 98 mm
Duljina
75 mm
Izvođenje
10 W
Radna temperatura (maks.)
70 °C
Radna temperatura (min.)
-40 °C
Radni napon maks.
250 V
Radni napon min.
110 V
Raspon radnog napona
110 - 250 V
Širina
38 mm
Stupanj zaštite
IP20
Tip
NSYCR10WU2C
Visina
98 mm
Vrsta montaže
DIN tračnica
Vrsta proizvoda
Schaltschrankheizung
Opis
Opis
ClimaSys PTC otpornik grijača 10W, 110-250V izoliran. Serija proizvoda: ClimaSys CR - Vrsta proizvoda ili komponente: Otporno grijanje - Nazivna snaga u W: 10 W.