Grijanje za razvodni ormar NSYCR150WU2 Schneider Electric 110 - 250 V 150 W (D x Š x V) 70 x 80 x 285 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCR150WU2
Oznaka:
NSYCR150WU2
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 70 x 80 x 285 mm
Duljina
70 mm
Izvođenje
150 W
Radna temperatura (maks.)
70 °C
Radna temperatura (min.)
-40 °C
Radni napon maks.
250 V
Radni napon min.
110 V
Raspon radnog napona
110 - 250 V
Širina
80 mm
Stupanj zaštite
IP20
Tip
NSYCR150WU2
Visina
285 mm
Vrsta montaže
DIN tračnica
Vrsta proizvoda
Schaltschrankheizung
Opis
Opis
ClimaSys PTC otpornost na grijanje 150W, 110-250V. Serija proizvoda: ClimaSys CR - Vrsta proizvoda ili komponente: Otporno grijanje - Nazivna snaga u W: 150 W.