Grijanje za razvodni ormar NSYCR150WU3 Schneider Electric 270 - 420 V 150 W (D x Š x V) 80 x 90 x 300 mm
Kataloški br:
Oznaka:
NSYCR150WU3
Oznaka:
NSYCR150WU3
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 80 x 90 x 300 mm
Duljina
80 mm
Izvođenje
150 W
Radna temperatura (maks.)
70 °C
Radna temperatura (min.)
-40 °C
Radni napon maks.
420 V
Radni napon min.
270 V
Raspon radnog napona
270 - 420 V
Širina
90 mm
Stupanj zaštite
IP20
Tip
NSYCR150WU3
Visina
300 mm
Vrsta montaže
DIN tračnica
Vrsta proizvoda
Schaltschrankheizung
Opis
Opis
ClimaSys PTC otpornost na grijanje 150W, 270-420V. Serija proizvoda: ClimaSys CR - Vrsta proizvoda ili komponente: Otporno grijanje - Nazivna snaga u W: 150 W.